מה עושה נהג ממוצע כשהרכב שלו לא מצליח להתניע – הטיפים של מאור מצברים לרכב

רב רובם של הנהגים חוו אי פעם חוויה מתסכלת שכזו, פנס שנשאר דולק משך כל הלילה חיסל את כוחו של המצבר והרכב מסרב להתניע.

כולנו מכירים את הפוזה הזו של שני כלי רכב מעבירים אנרגיה אחד לשני באמצעות כבלים, לא נעים אף פעם לקום בבוקר ולגלות שחוסר שימת הלב שלך גרמה לרכב שלך לשבות, התסכול כאן גדול עוד יותר, כי אין מישהו להאשים אותו מלבד את עצמך ואת חוסר שימת הלב שלך, ישנם סוגי מצברים שרגישים מאד ויסבלו לעתים קרובות במיוחד מתקלות כאלו ואחרות, כאשר מחליפים או רוכשים מצבר, כדאי להשקיע במצבר מדגם איכותי שישמור על אורך ימים ויפעל כמו שצריך ואף יפעיל את הרכב בצורה טובה וחכמה, מצברים שונים אף מציעים אופציה של הגנה על המצבר מפני טמפרטורה ומפני תקלות ושברים.

מחירים הוגנים עבור מצברים שונים תוכלו למצוא באתר מאור מצברים לרכב – מ- 300 שקלים חדשים ויש לכם מצבר כולל אחריות ובדיקת טעינה!

לפרטים והזמנת מצבר עד הבית שלכם התקשרו ומאור יגיע בהקדם עם חיוך רחב!

טלפון: 072-3341-453

מותגים של מצברים לאוטו

איך מחליפים מצברים? האם קיים שירות של החלפת מצברים עד הבית?

הדבר הראשון שתצטרכו לעשות במקרה של מצבר תקול, הוא לקחת אותו להערכת מצב, אין צורך להיגרר לפאניקה ואין צורך להזמין גרר או לחשוב שהלך הרכב וצריך ליצור קשר עם קונה רכבים לפירוק כי המכונית שלנו גרוטאה וזהו.., תוכלו להיעזר באנרגיה של רכב אחר כדי להתחיל את הנסיעה, קחו את הרכב למוסך וקבלו הערכת מצב מקצועית, לא תמיד כאשר יש מצבר תקול תקבלו המלצה לרכוש מצבר חדש, לעתים מספיק להטעין את המצבר כדי שתוכלו להמשיך להשתמש ברכב כמו בעבר.

מצבר הוא השקעה לא קטנה, אתם גם ודאי רוצים להיות בטוחים שהמצבר לא יבגוד בכם שוב בתקופה הקרובה, לכן יש להזמין שירות של החלפת או טעינת מצברים אך ורק מחברה מקצועית, אמינה, בעלת מוניטין, ניסיון ואחריות, לעתים החלפת מצבר במוסך שאינו אמין מספיק עלול לגרור אתכם להוצאה מיוצרת שאף לא עונה על הצרכים שלכם ולא משתלמת כלל, אם אתם לא רואים אפשרות נסיעה ברכב בגלל המצבר, תוכלו להזמין שירות החלפת מצברים על הבית.

מצבר תקול משבית את פעולת הרכב, לא כולם יודעים איך מחליפים מצברים ואיך מטפלים בתקלות כאלו ואחרות, פנו למוסך מוכר ומוסמך עם הרכב.

רוצים לקבל מצבר איכותי מבית טוב? זה הזמן ליצור קשר עם מאור מצברים, חיים 24 שעות מצברים לשירותכם תמיד!

טלפון: 072-3341-453

מצבר לטויוטה פריוס איך ניתן להשיג

טויוטה פריוס הינה הרכב הראשון בעל הנעה היברידית שיצא לייצור המוני עוד בשנת 1997 על ידי חברת טויטה היפנית. ומשווק בארץ על ידי טויוטה ישראל. הנעה היברדית פירושה הנעת כילאים שילוב של מנוע בעירה פנימית העובד על תצרוכת בנזין בשילוב יחד עם מנוע חשמלי העובד על מצברים מיוחדים. השילבו של השניים יוצר חיסכון עצום בצריכת הדלק ולכן הפכה טויטה פריוס לרכב הנמכר ביותר בעולם. היות ויש לטויוטה שני סוגי מנועים מנוע סטנדרטי העובד על בנזין השילוב של מנוע חשמלי שניהם מספקים לרכב את העוצמה וכוחות הסוס הדרושים לו.  יש לרכב הזה שני סוגי מצברים המניעים את הרכב מצבר שאחראי על המנוע החשמלי וישנו עוד מצבר האמור להיות אחראי על חלקים שונים ברכב כגון אורות מגבים וכו' חשוב לשים לב מכיון שמדובר במכונית שרובה חשמלי יש צורך לבחור את המצבר המאתים ביותר לרכב ולא להשתמש במצברים שונים שעברו התאמה לרכב הבירידי כמו טויוטה פריוס. לכן יש צורך לדעת מהיכן קונים מצבר לטויוטה פריוס.

ישנם לא מעט חשמלאי רכב בארץ וכן לא מעט חנויות המוכרות מצברים לרכבים מכל הסוגים מה שחשוב לבדוק היות והרכב ההיברידי אינו נפוץ כל כך בארץ למצוא אדם בעל מקצוע שמוכר מצבר לטויוטה פריוס וגם יידע להתקין אותו. לא כל בעל מוסך או מתקין מצברים יודע איך וכיצד להחליף מצבר לטויוטה או איזה מצבר מתאים מבחינת ההספק הגודל והצורה שלו לטויוטה שכן ברוב הטויוטות פריוס המצבר מותקן בתא המטען. בנוסף היות ומדובר ברכב חשמלי מאוד יש צורך להיזהר מאוד בהתקנת המצבר לרכב זה על מנת שלא ייגרם נזק אחר לכל המערכות החשמליות הנמצאות ברכב כתוצאה מהתקנה שאינה נכונה.

המחיר הוא אלמנט חשוב נוסף שצריך לשים לב אליו כאשר רוכשים מצבר לרכב ולא רק לפריוס

אלא לכל סוגי הרכבים ישנם פערי תיווך רבים במחירי המצברים בארץ היות ורוב שוק המצברים נמצא אצל נותני השירות כגון חברות הגרירה והללו עושות כרצונם בכל הקשור למחירים. ההמלצה היא לרכוש ממקום שמתעסק אך ורק במצברים לרכב מכל הסוגים. כמו בכל מוצר מומלץ לעשות השוואת מחירים לגבי המצבר ניתן לערוך חיפוש באינטרנט למחירי מצבר כמו כן ניתן לבדוק באתר matsberim מחירים שונים לגבי כל סוגי המצברים וכן לגבי מצבר מתאים לטויוטה פריוס.

המלצה לקריאה: אתר מכוניותלפירוק.net – מאמר על מצברים