על הדברה ירוקה ולמה זה חשוב

הדברה בתל אביב, הדברה ירוקה

גם לכם קרה שהלכתם לבקר זוג חברים שגרים ממש מעבר לפינה לידכם והופעתם לגלות שהבית פשוט מלא בנמלים ובשאר מזיקים אחרים? דבר טבעי הוא שגם אתם תחששו שאותם מזיקים, יחליטו לעבור דירה ולהשתכן גם אצלכם במטבח ובסלון. העיר תל אביב ידועה בתור עיר צפופה, כך שמזיקים רבים יכולים בשקט לבחור לעצמם ממגוון הבתים והדירות להשתכן בהם בכל פעם מחדש.

ובעצם, למה לסבול

האמת שהתנחלות של מזיקים אצלכם בסלון אם אתם גרים בתל אביב איננה גזירה משמים ואפשר וצריך להקדים תרופה למכה ופשוט להתקשר ולהזמין חברת הדברה בתל אביב שתעזור לכם להיפטר מהאורחים הלא רצויים או למנוע מהם מראש להשתכן דווקא אצלכם במטבח. נכון, אתם תמיד יכולים לרכוש תכשיר כזה או אחר הנמכר במרכולים אשר נועד לכאורה להתמודד עם בעיות המזיקים. אך כמה פעמים ניסיתם בעצמכם את תכשירי הפלא האלו והמזיקים, פשוט מצפצפים וחוזרים? אז אם גם אתם סובלים מבעיה דומה, הפתרון הוא פשוט וקל, שכירת שירותיה של חברת הדברה בתל אביב ונפתרה בעיה.

הדברה מקצועית

חבל לבזבז זמן על חברות קטנות ולא מקצועיות. כאלו שבקושי שמענו עליהן ולו רק כדי לחסוך עוד כמה שקלים במחיר. על שירות הדברה מקצועי לא מתפשרים. פנייה לחברת הדברה בתל אביב, תעזור לכם להימנע או לפחות לצמצם במידה ניכרת מפגעים כמו יתושים, פרעושים, פשפשים או מפגעים גדולים יותר כמו חולדות ועכברושים. חברת הדברה בתל אביב זה מה שאתם מחפשים.

הדברה בתל אביב, שני סוגים:

הדברה ירוקה – כיום, בשונה מאשר בעבר קיימים בשוק אמצעי הדברה רבים למדי ובעקבות עליית המודעות לנושאי סביבה ירוקה, גם התפתח למדי התחום של הדברה ירוקה. הדברה ירוקה מבוססת על שימוש בבסיס צמחי, מה שאומר שהשימוש בחומרים אלו אינו רעיל, לא לכם ולא לילדים או לחיות המחמד שבסביבה. במקרים רבים גם הריח של החומרים המשמשים בהדברה מסוג זה אינו כה חריף כמו בחומרים כימיים בהם היו משתמשים עד לפני כמה שנים.

הדברה כימית – כשמה כן היא. שימוש בחומרים וכימיקלים שונים. בדרך כלל משתמשים בסוג זה של הדברה במוסדות גדולים או מפעלים. בדרך כלל גם מדובר בחומרים הזולים באופן משמעותי מאשר חומרי הדברה ירוקים.

נקודות שחשוב לזכור:

  1. אחד ההבדלים בין הדברה ירוקה להדברה כימית היא זמן ומהירות הם עולה. הדברה רעילה או הדברה כימית פועלת הרבה יותר מהר ומחזיקה זמן למשך זמן ארוך יותר. זאת משום שהדברה ירוקה מבוססת חומרים טבעיים ואלו כידוע מתפרקים הרבה יותר מהר מאשר חומרים כימיים תעשייתיים. כך שאם בוחרים בהדברה ירוקה, מומלץ לשוב ולבצע את פעולת ההדברה פעם בחצי שנה-שנה.
  2. חברת ההדברה בה אתם בוחרים צריכה לבוא עם המלצות מלקוחות קודמים. בררו מראש האם לחברה שבחרתם יש המלצות.
  3. בצעו סקר שוק מקדים ואל תסתפקו בחוות דעת אחת. כך תחסכו לעצמכם גם ריח לא נעים ולא מעט מזיקים.

זהו להיום חברים- אני כותב את הפוסט הזה כשאני נמצא בתוך הכרמלית בחיפה…בדר לביתי החמים! שבוע טוב לכולם
אני חותם את הפוסט עם השיר הירוק של מרגול! (חחח )

כתיבת תגובה